Worstgen

Yoshioka Seijuro
Yoshioka Seijuro
reiz bir şey yapmamış ya kafa tokuşturmuşlar. genelde sövüyorlar galiba marco'ya kesin low filan demişlerdir. 1-2 kişiden duydum öyle.

sayıyı tam okumadım da nami'nin korsanlar kralı olacak kaptanımız geyikleri artık baydı ya. Fairy Tail den hiçbir farkı yok şu serinin.
Ichiro Miyata
Ichiro Miyata
Yoshioka Seijuro
Yoshioka Seijuro
.yani marco'nun hakkı verilmiş yeteri kadar bişi yok ortada. ama eminim bu durumdan bile mağduriyet çıkarıyorlardır kekolar.
Yoshioka Seijuro
Yoshioka Seijuro
marco ne kadar güçlü olduğunu bir kez daha göstermiş şimdi baktım da.

nami sahneleri fuck this shit ya.
Ichiro Miyata
Ichiro Miyata
Marco'yu gömen mi var reis :D Kata'ya yapıyorlar onu.
Yoshioka Seijuro
Yoshioka Seijuro
valla gömen gördüm aga. bu adamdan daha ne bekleniyor, karşısındaki adam yonko lan. : D ne yapsın tek mi atsın koskoca yonko ya gayet çarpıştı işte. elinden de kurtuldu.

daha ne yapsın bu adam gücünü göstermek için.
Ichiro Miyata
Ichiro Miyata
Marco özel adam gösteriyor klasını.
Yoshioka Seijuro
Yoshioka Seijuro
he ya valla senle konuştum rahatladım. yoksa herkes öyle düşünüyor sancaktım.

lan bir baktım marco ya sövüyorlar lowluğunu gösterdi filan diye. dedim ne oluyor. açtım sayıyı baktım hiçbişi yok, gayet normal olası bir olay.

big mom'ı artık yonkodan da saymıyorlar galiba.
Ichiro Miyata
Ichiro Miyata
Dediğim gibi Marco gömen sayısı çok değil.Reisin hakkını veriyorlar.Bu bölüm biraz gözlemine laf atıldı.Hani o da Linlin ne kadar rahat yakaladı diye işte.Perospero'nun dediği anlamda daha önce aynı ortamda oldukları anlamı çıkıyor.Kata vs Marco yaşanmış olabilir geçmişte xd.
Yoshioka Seijuro
Yoshioka Seijuro
ya one piece bu tarz şeylerin konuşulacağı en son seri anasını satayım, gözlem oda isterse var istemezse yok bunu luffy de defalarca görmedik mi yani.

bi standartı yok ki bu olayın.

+ zaten halihazırda marco saldırıyor, marco üzerine gidiyor yakalayan Koca Ana. Gözlemlik bir durum da yok.
Ichiro Miyata
Ichiro Miyata
Kata-Luffy dövüşü sonrası millette böyle bir beklenti oluştu.Herkesin k.hakisinin ateş etmesi bekleniyor :D Ki geleceği gören Luffy'ye bile bazen dediğin gibi oda çizmiyor kıllığına :d
Ichiro Miyata
Ichiro Miyata
O değil artık Oda direk karşı karşıya gelecek karakterleri söylemeye başladı dolaylı olarak.Queen Sanji için Germa'dan biri hasır şapkalarda ne arıyor falan diyordu.Zoro'dan da bahsediyor.Az kaldı kapışmalar başlayacak.
Yoshioka Seijuro
Yoshioka Seijuro
Sanmıyorum ya Queen'in sırf sanji için üst kata çıkıp gel lan 1v1 atalım diyeceğini. yani mantıklı da olmaz çünkü aşağıyı tutması lazım birinin.

bilmiyorum arc nasıl ilerleyecek
BaboonMihawk
BaboonMihawk
Queen Luffy'lerden daha üst katta sanırım.
Ichiro Miyata
Ichiro Miyata
İşler karışır ama bizimkilerin 1v1 dövüşeceğini düşünüyorum.King ile Queen arası ilişki Zoro ve Sanji arasındaki ilişkiye benziyor bana göre.Oda'nın bu iki karakteri bizimkilere göre tasarladığını düşünüyorum ben.
BaboonMihawk
BaboonMihawk
Page One-Ulti arasındaki ilişki = Nami ve Usopp. Abla-kardeş gibiler. King ve Queen arasındaki ilişki = Zoro ve Sanji. İkisi de birbirine laf atıyorlar.
BaboonMihawk
BaboonMihawk
Artık komutanlarla dövüşsünler zaten. WCI'de Luffy'e 2 tane komutan aldırmıştı Oda :)
Yoshioka Seijuro
Yoshioka Seijuro
Ya bu kat olayı da : D geldik 1000. sayıya adam hala geri sayım yapıyor ya. yiter. sözde luffy relativistic g4 modunda ama kaç sayıdır kat çıkamıyorlar asdasdf
Yoshioka Seijuro
Yoshioka Seijuro
@BaboonMihawk Bi aralar ben de Sanji ve Zoro'nun komutan almasını istiyordum da şuan umrumda değiller ya. One Piece karakterlerinden soğudum Beyazbıyık baba hariç. Nami ye de gıcık oldum son sayıda. yeni gözdem Nobara Kugisaki.
Yoshioka Seijuro
Yoshioka Seijuro
tayfayı eskiden çok severdim komple de şimdi jinbe dışı meh geliyor. : (